Szamba betonowe Nowe Brzesko

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do wykonania dołu na działce u właściciela. Żeby instalacja zbiornika udała się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na specjalne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Nowe Brzesko

Szczelne zbiorniki betonowe Nowe Brzesko

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w kwestii kupna właściwej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538