Szamba betonowe Nowy Targ

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas należy wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych surowców do budowy szamb oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Nowy Targ

Szczelne zbiorniki na szambo Nowy Targ

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość konstrukcji. To ważne, bo szambo powinno być wodoodporne. Ścieki z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy więc zlecić wyzwanie realizacji całkowitej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy patent na obfite nawadnianie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, obszaru realizacji prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak niezbędna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, aby wszelkie budynki miały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz pomocy w sprawie kupna szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538