Szamba betonowe Piwniczna-Zdrój

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do wykonania wykopu na działce u inwestora. Aby instalacja szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić szambo na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Piwniczna-Zdrój

Szczelne zbiorniki betonowe Piwniczna-Zdrój

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w kwestii kupna właściwej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, choć często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538