Szamba betonowe Rabka-Zdrój

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko byłoby zorganizować firmę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Rabka-Zdrój

Szczelne zbiorniki betonowe Rabka-Zdrój

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w kwestii kupna właściwej wielkości zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538