Szamba betonowe Radłów

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno byłoby załatwić firmę do zrobienia wykopu na miejscu u właściciela. Aby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Radłów

Szczelne zbiorniki betonowe Radłów

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru właściwej wielkości zbiornika. Nowoczesne technologie pomagają nam produkować komory, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję szamba i instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538