Szamba betonowe Ryglice

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do wykonania wykopu na miejscu u właściciela. Żeby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Wielu gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Ryglice

Szczelne zbiorniki betonowe Ryglice

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w kwestii wyboru właściwej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538