Szamba betonowe Skała

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów powinno odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas trzeba wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych składników do tworzenia prefabrykatów oraz światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Skała

Szczelne zbiorniki na szambo Skała

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność prefabrykatu. To ważne, gdyż szambo powinno pozostawać szczelne. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Należy więc zlecić zadanie realizacji pełnej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy patent na porządne podlewanie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru szamba, miejsca realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak nieunikniona, gdy budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady wymagają, aby wszystkie budynki posiadały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538