Szamba betonowe Skawina

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko byłoby zorganizować firmę do zrobienia wykopu na działce u inwestora. Aby budowa zbiornika udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na specjalne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Skawina

Szczelne zbiorniki betonowe Skawina

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe doradztwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538