Szamba betonowe Słomniki

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych surowców do tworzenia szamb i innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Słomniki

Szczelne zbiorniki na szambo Słomniki

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To ważne, ponieważ szambo musi pozostawać wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Należy więc polecić wyzwanie wykonania kompletnej instalacji fachowcom. To pomoże śmiało używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy sposób na porządne nawadnianie grządek. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości zbiornika, regionu realizacji prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak konieczna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy nakazują, żeby wszelkie budynki posiadały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie kupna zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538