Szamba betonowe Stary Sącz

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby zorganizować ekipę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Aby budowa zbiornika udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Stary Sącz

Szczelne zbiorniki betonowe Stary Sącz

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538