Szamba betonowe Sucha Beskidzka

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas trzeba postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do tworzenia szamb oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Sucha Beskidzka

Szczelne zbiorniki na szambo Sucha Beskidzka

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To istotne, gdyż szambo powinno pozostawać szczelne. Zawartość z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy więc oddać wyzwanie wykonania kompletnej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie używać szamba i troszczyć się jedynie o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy patent na darmowe podlewanie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości szamba, miejsca wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże nieunikniona, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, żeby wszystkie budynki miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz porady w sprawie kupna zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538