Szamba betonowe Sułkowice

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do instalacji gminnej, wtedy należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych surowców do budowy prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Sułkowice

Szczelne zbiorniki na szambo Sułkowice

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To ważne, ponieważ szambo musi pozostawać szczelne. Nieczystości z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Warto zatem polecić wyzwanie wykonania kompletnej kanalizacji fachowcom. To pomoże śmiało korzystać z szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz troszczyć się o wykopanie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na darmowe podlewanie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości zbiornika, obszaru wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Choć droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże niezbędna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, aby wszystkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz porady w kwestii wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538