Szamba betonowe Świątniki Górne

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do wykonania wykopu na miejscu u inwestora. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić szambo na specjalne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Sporo gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Świątniki Górne

Szczelne zbiorniki betonowe Świątniki Górne

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538