Szamba betonowe Szczawnica

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do zrobienia dołu na miejscu u inwestora. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić szambo na indywidualne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Szczawnica

Szczelne zbiorniki betonowe Szczawnica

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, choć często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538