Szamba betonowe Szczucin

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do instalacji miejskiej, wtedy trzeba postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej budowie. Nieczystości z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów i innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Szczucin

Szczelne zbiorniki na szambo Szczucin

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, bo szambo musi pozostawać szczelne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Należy zatem zlecić zadanie stworzenia kompletnej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie korzystać z szamba i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy patent na darmowe nawadnianie grządek. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury szamba, regionu realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak konieczna, jeśli stawiasz dom. Współczesne zasady nakazują, żeby wszelkie domy posiadały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeśli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna szamba o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538