Szamba betonowe Tuchów

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko byłoby zorganizować ekipę do wykonania wykopu na działce u inwestora. Żeby instalacja szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na specjalne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Tuchów

Szczelne zbiorniki betonowe Tuchów

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, choć często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję komory i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538