Szamba betonowe Wadowice

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest zorganizować firmę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Wadowice

Szczelne zbiorniki betonowe Wadowice

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538