Szamba betonowe Wieliczka

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz ekologii. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych składników do budowy prefabrykatów oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Wieliczka

Szczelne zbiorniki na szambo Wieliczka

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim długowieczność zbiornika. To najważniejsze, bo szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Należy więc oddać zadanie wykonania kompletnej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy sposób na porządne nawadnianie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości szamba, obszaru wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Choć droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak niezbędna, gdy stawiasz dom. Współczesne zasady nakazują, aby wszelkie budynki posiadały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli oczekujesz porady w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538