Szamba betonowe Wojnicz

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów musi przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do instalacji gminnej, wtedy trzeba wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do tworzenia szamb oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Wojnicz

Szczelne zbiorniki na szambo Wojnicz

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To ważne, ponieważ szambo powinno być szczelne. Zawartość z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Warto więc zlecić wyzwanie realizacji całkowitej instalacji specjalistom. To pomoże śmiało korzystać z zbiornika i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy sposób na obfite nawadnianie grządek. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości szamba, obszaru wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Chociaż droższe, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże niezbędna, jeśli stawiasz dom. Obecne zasady wymagają, aby wszystkie domy posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru szamba o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538