Szamba betonowe Żabno

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić firmę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Aby instalacja zbiornika udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Żabno

Szczelne zbiorniki betonowe Żabno

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538