Szamba betonowe Zakliczyn

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno jest zorganizować ekipę do zrobienia wykopu na działce u inwestora. Aby budowa szamba udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Zakliczyn

Szczelne zbiorniki betonowe Zakliczyn

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala zbierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538