Szamba betonowe Zator

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych surowców do tworzenia szamb oraz światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Zator

Szczelne zbiorniki na szambo Zator

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Należy zatem zlecić zadanie realizacji kompletnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać szamba i dbać jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy patent na porządne nawadnianie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury szamba, obszaru wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Mimo że droższe, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak nieunikniona, jeśli stawiasz dom. Współczesne zasady nakazują, żeby wszelkie budynki posiadały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli oczekujesz porady w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538