Szamba betonowe Błonie

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów i nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Błonie

Szczelne zbiorniki na szambo Błonie

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To ważne, gdyż szambo musi być szczelne. Nieczystości z szamba nie mogą wydobywać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy więc oddać zadanie wykonania pełnej kanalizacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać szamba i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają korzystać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy patent na porządne podlewanie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury szamba, regionu wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże niezbędna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, żeby wszystkie budynki posiadały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538