Szamba betonowe Brok

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas trzeba wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do tworzenia prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Brok

Szczelne zbiorniki na szambo Brok

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo musi być wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Warto zatem zlecić zadanie wykonania kompletnej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz troszczyć się o wykopanie dołu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy sposób na obfite podlewanie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości szamba, miejsca wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Choć droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak nieunikniona, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, żeby wszelkie budynki miały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii kupna zbiornika o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538