Szamba betonowe Brwinów

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów musi przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podłączony do instalacji miejskiej, wtedy należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych materiałów do budowy szamb i światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Brwinów

Szczelne zbiorniki na szambo Brwinów

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, gdyż szambo musi pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Należy więc zlecić zadanie wykonania całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy sposób na darmowe podlewanie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru szamba, miejsca wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże konieczna, jeśli budujesz dom. Współczesne zasady nakazują, żeby wszelkie domy miały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie szamba. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538