Szamba betonowe Chorzele

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko jest zorganizować ekipę do zrobienia dołu na miejscu u inwestora. Żeby instalacja szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić szambo na indywidualne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Chorzele

Szczelne zbiorniki betonowe Chorzele

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba. Innowacyjne metody pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję szamba i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w gromadzeniu ścieków. Wśród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538