Szamba betonowe Drobin

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z domów musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do tworzenia prefabrykatów oraz światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Drobin

Szczelne zbiorniki na szambo Drobin

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie długowieczność prefabrykatu. To ważne, ponieważ szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy więc zlecić zadanie stworzenia pełnej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o zrobienie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy sposób na darmowe nawadnianie grządek. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości szamba, obszaru wykonania prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Choć droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże nieunikniona, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy wymagają, aby wszelkie budynki miały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538