Szamba betonowe Gąbin

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Gąbin

Szczelne zbiorniki betonowe Gąbin

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538