Szamba betonowe Glinojeck

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z domów powinno przebiegać z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych składników do tworzenia prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Glinojeck

Szczelne zbiorniki na szambo Glinojeck

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, bo szambo musi być szczelne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Warto zatem oddać zadanie stworzenia całkowitej kanalizacji fachowcom. To pomoże śmiało korzystać z szamba i troszczyć się jedynie o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy patent na darmowe podlewanie grządek. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru zbiornika, regionu wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy nakazują, aby wszelkie budynki posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz porady w kwestii wyboru szamba o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538