Szamba betonowe Grójec

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z domów musi odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych składników do budowy prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Grójec

Szczelne zbiorniki na szambo Grójec

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność konstrukcji. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno pozostawać wodoodporne. Ścieki z szamba nie mogą wydobywać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Należy więc zlecić wyzwanie wykonania pełnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz troszczyć się o zrobienie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy sposób na porządne podlewanie grządek. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury szamba, miejsca wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak niezbędna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy wymagają, żeby wszelkie domy posiadały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz pomocy w sprawie wyboru szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538