Szamba betonowe Halinów

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do zrobienia wykopu na działce u inwestora. Aby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić zbiornik na indywidualne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Halinów

Szczelne zbiorniki betonowe Halinów

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w zakresie kupna właściwej pojemności szamba. Nowoczesne metody pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Wśród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538