Szamba betonowe Kałuszyn

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno jest zorganizować ekipę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Żeby instalacja zbiornika udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Kałuszyn

Szczelne zbiorniki betonowe Kałuszyn

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba i instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538