Szamba betonowe Konstancin-Jeziorna

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić ekipę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Żeby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować szambo na indywidualne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Konstancin-Jeziorna

Szczelne zbiorniki betonowe Konstancin-Jeziorna

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w zakresie wyboru właściwej wielkości zbiornika. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet setki lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538