Szamba betonowe Kostrzyn

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do instalacji gminnej, wówczas trzeba postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz ekologii. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do budowy prefabrykatów oraz innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Kostrzyn

Szczelne zbiorniki na szambo Kostrzyn

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim długowieczność zbiornika. To istotne, ponieważ szambo powinno pozostawać szczelne. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Należy więc polecić wyzwanie realizacji całkowitej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy sposób na darmowe nawadnianie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości zbiornika, obszaru wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak niezbędna, jeśli budujesz dom. Obecne zasady nakazują, aby wszelkie budynki posiadały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli oczekujesz porady w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538