Szamba betonowe Lipsko

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do instalacji miejskiej, wówczas trzeba wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych materiałów do budowy szamb i światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Lipsko

Szczelne zbiorniki na szambo Lipsko

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność prefabrykatu. To istotne, bo szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z szamba nie mogą wydostawać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy więc zlecić zadanie wykonania pełnej instalacji specjalistom. To pomoże śmiało używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy sposób na porządne nawadnianie grządek. Powierzając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury zbiornika, obszaru realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Choć bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże nieunikniona, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, aby wszystkie budynki posiadały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz porady w sprawie kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538