Szamba betonowe Łochów

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych składników do budowy prefabrykatów i nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Łochów

Szczelne zbiorniki na szambo Łochów

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To ważne, gdyż szambo musi być szczelne. Zawartość z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Należy zatem zlecić zadanie realizacji całkowitej instalacji fachowcom. To pomoże śmiało używać szamba i troszczyć się tylko o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najrozsądniejszy patent na porządne nawadnianie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury szamba, obszaru wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże niezbędna, gdy budujesz dom. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszelkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz porady w kwestii kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538