Szamba betonowe Łosice

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno byłoby załatwić firmę do wykonania wykopu na miejscu u właściciela. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Łosice

Szczelne zbiorniki betonowe Łosice

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii kupna właściwej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję szamba oraz instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538