Szamba betonowe Maków Mazowiecki

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno byłoby zorganizować ekipę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Aby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Maków Mazowiecki

Szczelne zbiorniki betonowe Maków Mazowiecki

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538