Szamba betonowe Marki

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko byłoby zorganizować firmę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Sporo inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Marki

Szczelne zbiorniki betonowe Marki

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, choć często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538