Szamba betonowe Milanówek

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno byłoby zorganizować firmę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Żeby instalacja szamba powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na indywidualne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Sporo gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Milanówek

Szczelne zbiorniki betonowe Milanówek

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe doradztwo w kwestii wyboru właściwej wielkości zbiornika. Nowoczesne technologie pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538