Szamba betonowe Mława

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do wykonania wykopu na miejscu u inwestora. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować szambo na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Sporo gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Mława

Szczelne zbiorniki betonowe Mława

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne metody pozwalają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538