Szamba betonowe Mrozy

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podpięty do instalacji miejskiej, wówczas należy wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych surowców do tworzenia szamb oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Mrozy

Szczelne zbiorniki na szambo Mrozy

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie wytrzymałość zbiornika. To istotne, gdyż szambo powinno pozostawać szczelne. Nieczystości z szamba nie mogą wydostawać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Warto zatem polecić wyzwanie wykonania pełnej kanalizacji fachowcom. To pomoże śmiało używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy patent na porządne podlewanie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru zbiornika, miejsca realizacji usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, gdy stawiasz dom. Współczesne zasady nakazują, żeby wszelkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie szamba. Jeśli oczekujesz wsparcia w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538