Szamba betonowe Nasielsk

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Aby instalacja szamba udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Nasielsk

Szczelne zbiorniki betonowe Nasielsk

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej wielkości zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538