Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas należy postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych surowców do budowy szamb i innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Szczelne zbiorniki na szambo Nowy Dwór Mazowiecki

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, gdyż szambo powinno pozostawać wodoodporne. Zawartość z szamba nie mogą wydobywać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Należy więc zlecić zadanie realizacji pełnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o wykopanie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy sposób na obfite podlewanie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru szamba, regionu wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy nakazują, aby wszystkie budynki miały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w kwestii kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538