Szamba betonowe Ostrów Mazowiecka

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno byłoby zorganizować firmę do zrobienia wykopu na miejscu u właściciela. Aby instalacja szamba udała się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować szambo na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Ostrów Mazowiecka

Szczelne zbiorniki betonowe Ostrów Mazowiecka

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru właściwej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pomagają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba i instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538