Szamba betonowe Piastów

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować firmę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Aby budowa szamba udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Piastów

Szczelne zbiorniki betonowe Piastów

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie kupna właściwej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, choć często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Wśród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538