Szamba betonowe Pilawa

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko byłoby zorganizować ekipę do wykonania dołu na działce u właściciela. Żeby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Wielu gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Pilawa

Szczelne zbiorniki betonowe Pilawa

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej wielkości zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam produkować komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538