Szamba betonowe Pionki

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak trudno jest zorganizować ekipę do zrobienia wykopu na miejscu u inwestora. Żeby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na specjalne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Pionki

Szczelne zbiorniki betonowe Pionki

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam produkować komory, które przetrwają nawet setki lat! To głównie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538