Szamba betonowe Pruszków

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do instalacji gminnej, wówczas należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie najtrwalszych składników do tworzenia prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Pruszków

Szczelne zbiorniki na szambo Pruszków

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim długowieczność zbiornika. To najważniejsze, ponieważ szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Warto zatem zlecić zadanie realizacji kompletnej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy sposób na darmowe podlewanie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury zbiornika, obszaru realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże nieunikniona, gdy stawiasz dom. Obecne zasady wymagają, aby wszystkie domy posiadały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538