Szamba betonowe Przysucha

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić firmę do wykonania dołu na działce u właściciela. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie ścieków. Wielu inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Przysucha

Szczelne zbiorniki betonowe Przysucha

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie kupna właściwej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, choć często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538